SEO NEDİR?

SEO, ingilizce Search Engine Optimization kelimesinin kısaltmasıdır. Search Engine Optimization kelimesinin türkçe anlamı ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir. SEO işlemlerinin temel amacı ; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamak çin yapılan çalışmalardır. Bu işlemlerin neticesinde ürün ve hizmetlerini pazarlayan,tanıtan siteleri istenilen hedef kitleye ulaştırılmasıdır.
Düzenli ve doğru çalışmalar yapılarak, hedef kelimelerde Google’da birinci sayfaya gelmek mümkündür. Bünyemizde bulunan SEO danışman ve uzmanlarımız ile web sitenizi Google kurallarına uygun revize ve çalışmalar yaparak, hedef kelimelerinizde birinci sayfada gözükmenize olanak sağlarız.
Profesyonel bir SEO çalışması neticesinde, sitenizde artan hit ile müşteri potansiyeliniz ve satışlarınız beraberinde artacaktır.
Siz de SEO hizmetinı doğru firmalardan alarak, web sitenizi A’dan Z’ye arama motorları dostu yapabilir, ve sitenizin hit almasını sağlayabilirsiniz.
SEO Hizmeti Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Konular
1. İnternetten sizin ulaştığınız veya size ulaşan SEO hizmeti alacağınız firmanın, mutlaka yüksek arama neticelerinde Google’da ilk sayfada gösterebileceği referanslarını inceleyin. Referansların gerçek olup olmadığını anlamak için mutlaka referans gösterilen ilgili firma ile temasa geçin.
2. Hizmet alacağınız seo şirketi’nin web tabanlı yazılımlar konusunda bilgisi olup olmadığını inceleyin. Referans isteyin. Unutmayınki SEO işlemi en az bir yazılım dili bilgisi gerektiren bir iştir.
3 .Google ilk sayfa garantisi veren firmalar ile mutlaka sözleşme imzalayın. Sözleşme detaylarını hukuk danışmanınız veya avukatınıza inceletin.
SEO, bir web sitesine değer kazandırabileceği gibi yanlış yapılacak işlemler ile web sitenizi bulunduğu konumdan çok daha kötü durumlara da getirebileceğini unutmayın. Doğru yapılacak Seo hizmeti bulunabilirliğinizi arttıracak; Yanlış yapılan SEO hizmeti ise bir çok arama motorundan silinmenize neden olacaktır. Seo şirketi seçerken mutlaka dikkatli olmalısınız.
Ankara Seo Hizmetleri olarak, Başarı ve kalıcılık için titiz çalışmalar ile müşterilerimize garantili seo hizmeti vermekteyiz.
aaaaaaaaaaa