Web Tasarım Ankara
Hazırladığımız web tasarımının, firmanın kurumsal kimliği ile uyumlu olmasına, hızlı çalışmasına ve özgün olmasına, etkileşimli olmasına, ilgi çekebilecek ve amacına hizmet edebilecek yapıda olmasına, güncelliğine ve web standartlarına uygun olmasına özen gösteririz. Biz size özel web tasarımları için çalışırız.
Tasarım Aşamalarımız;
Müşterinin Kurumsal kimliğinin araştırılması, benzer firmaların web sitelerinin incelenip müşteriye rapor ve tavsiyeler verilmesi.
Müşterinin de beğeneceği bir web tasarımı üzerinde çalışılması ve hazırlanan örneğin müşteriye sunulması
Web sitesi oluşturulduktan ve hazırlanan tasarım için gereken onay alındıktan sonra, sitenin tamamlanarak internet üzerinde yayınlanması.
Yayına alınan web sitesinin gereken test ve performans ölçümlerinin yapılması
Web sitenizin, arama motorlarına kayıt vb. işlemlerinin yapılarak, konu ile ilgili teknik desteğin verilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.
Firmamız müşteri odaklı yönetim biçimini benimsemiş ve 2015 yılında " Hem Tasarım, Hem SEO " sloganıyla kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize sadece "Profesyonel" olduğumuz alanda; SEO, web tasarım, optimizasyon ve web geliştirme alanlarında hizmet verdik. Bir çok firmayı internet ortamında hedeflediklerinden de ileriye taşıdık. Yola çıktığımız günden beri tek bir prensibimiz vardır : " Kaliteli müşteriye, kaliteli işler yapmak..."
Bu güne kadar çalıştığımız firma veya ele aldığımız ürünleri kendi markamız olarak değerlendirdik, müşterilerimizden gelen briefing doğrultusunda gereken her türlü hizmet ve desteği sağlamaya çalıştık. Ankara web tasarım olarak, İnsanların yoğun bir mesaj alış verişiyle çevrili oldukları günümüzde müşterilerimizin yaratıcı fikirlerle, doğru hedef kitleye ulaşmalarını öncelikli hedefimiz olarak kabul ediyoruz. Pazarlamada başarının yalnızca kısa vadeli tanıtım ve promosyonla değil, markanın büyümesine katkıda bulunacak her alanda uzun vadeli bir yaratıcı stratejinin varlığıyla sağlanacağını düşünüyoruz. Doğru strateji, orijinal ve yaratıcı fikirler ile etkili mecra seçiminin birleşiminin marka değerini yukarılara taşıyacağına inanıyor ve bu amaç için çalışıyoruz.
Hizmet verdiğimiz alanları kısaca listelersek :
- SEO
- SEO Uyumlu Web tasarım
- Görsel web tasarım,
- Sosyal Medya Danışmanlığı
- E- Ticaret sistemleri ve teknik destek,
- Google reklam ürünleri ve teknik destek,
- Web geliştirme,
- İnternet reklamcılığı,
- İnteraktif CD ve Programlaması...